×
Your cart is empty.

Mliečne dezerty

Filter

Showing all 7 products

View 40 80 All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
 • Sold out

  Capresi jablko s hrozienkami

  Radi váš stereotypný jedálniček raz za čas spestrujete nejakým jogurtom či iným mliečnym dezertom? Organizmus sa vám iste odvďačí! A ochutnali ste už novinku v podobe nadýchaného tvarohového krému Capresi s príchuťou čerstvých jabĺk a hrozienok? Ak nie a ak sa to ešte len chystáte urobiť, obohacovať váš jedálny lístok týmto výrobkom budete chcieť už pravidelne. Tento krém sa totižto snúbi s tvarohom, ktorý je v Spišskom regióne pod Tatrami vyrábaný z toho najkvalitnejšieho kravského mlieka. Nie náhodne je preto tento tvaroh často označovaný aj ako „biele zlato“, ktoré obsahuje množstvo prospešných látok pre ľudský organizmus. Tvaroh je koncentrovaná mliečna bielkovina s vysokým obsahom vápnika a nízkym obsahom sacharidov. Ak ste na tvarohu tak trošku závislí, nemusíte sa báť tukov či zvýšeného cholesterolu. Podobné súčasti vo výrobku nájdete iba v minimálnom, zanedbateľnom množstve. Hladinu cholesterolu v krvi tento tvarohový krém dokonca znižuje. Vďaka vysokému podielu bielkovín, ktoré výrobok obsahuje, ostane váš žalúdok dlho sýty. V tvarohu nájdete veľa vitamínov, minerálov a iných látok. Z mnohých menujeme vitamín B6, B12, A, C, D, E, riboflavín, tiamín, kyselinu listovú či betakarotén. Tvarohový krém je doplnený o výťažky čerstvých jabĺk a hrozienok, vďaka ktorým je dezert tou správnou osviežujúcou „bombou“ napríklad do letných horúčav. Neváhajte a skúste preto ochutnať jedinečnú novinku Capresi s jablkom a hrozienkami od Meliny.
 • Sold out

  Capresi jahody

  Privítali by ste nejakú osviežujúcu maškrtu, na ktorú by ste sa mohli počas letných horúčav kedykoľvek spoľahnúť? Nadýchaná tvarohová novinka v podobe krému Capresi s príchuťou povzbudzujúcich jahôd môže ideálne oživiť vaše tradičné jedálne menu. Tvaroh patrí všeobecne medzi veľmi prospešné potraviny a má široké využitie ako v sladkej, tak aj v slanej kuchyni. „Biele zlato“, ako sa tvarohu prezýva, by malo byť pravidelnou súčasťou jedálnička nás všetkých. Je totiž bohaté predovšetkým na bielkoviny. Z minerálnych látok obsahuje vápnik, fosfor, železo, horčík, z vitamínov sa jedná o vitamín A, C, D, E a K. Tvarohovo-jahodový dezert Capresi vám nielen na raňajky, olovrant, alebo večeru doplní bielkoviny a vlákninu, ale kedykoľvek počas dňa dokáže vďaka osviežujúcej chuti dodať potrebnú energiu. Kvôli vysokému obsahu vápnika je vhodné zaraďovať takýto tvarohový dezert čo najčastejšie do jedálnička pre deti i pre seniorov, u žien potom najmä v období menopauzy. No a vďaka vysokému obsahu bielkovín krém zasa ulahodí všetkým športovcom, ktorí v období budovania svalovej hmoty potrebujú dostať do tela čo najviac proteínov. Aby ste si nadýchaný tvaroh dokázali aj dokonale vychutnať, no pritom sa vám nechce vymýšľať, s čím by ste tvaroh skombinovali, Melina to vyriešila za vás. Spracovala totiž tvarohovú novinku s príchuťou jahôd, ktoré obľubuje azda každý. Ako by aj nie, keďže sú krásne, voňavé, chutné a zdravé. Konzumujeme ich len tak, prípadne so šľahačkou, pripravujeme si z nich koktaily, dávame ich na lievance. Tentoraz by ste s príchuťou tohto obľúbeného ovocia mohli vyskúšať aj tvarohový krém Capresi.
 • Sold out

  Capresi s čokoládou

  Čoraz intenzívnejšie sa na výslnie s mliečnymi výrobkami od Meliny dostáva jedinečná novinka v podobe tvarohového krému Capresi s čokoládovou príchuťou. Nadýchaný mliečny dezert je doplnený o príchuť čokolády, vďaka ktorej sa krém vyznačuje sladkou čokoládovou chuťou a arómou. Postup prípravy je založený predovšetkým na hodnotách tradičných rodín, ktoré si kedysi dávno vyrábali mliečnymi výrobkami svojpomocne vo svojich príbytkoch. Tvaroh Capresi sa zráža z čerstvého kravského mlieka, pričom sa samozrejme dbá na jeho čerstvosť a obsah výživových či nutričných hodnôt. Pri konzumácii tvarohu Capresi vám vaše chuťové poháriky nielenže budú vďačné, ale tešiť sa tiež môžete na prísun množstva zdraviu prospešných látok pre organizmus. Tvarohový krém pomáha regulovať hladinu cholesterolu v krvi a vďaka vysokému obsahu vápnika je tiež výbornou prevenciou proti vzniku osteoporózy. Okrem toho obsahuje vitamíny B6, B12, ďalej A,C,D, E a K, riboflavín, tiamín, kyselinu listovú, niacín a betakarotén. Tvaroh tiež oplýva množstvom minerálnych látok a nenasýtených mastných kyselín. I keď má tvaroh celú radu pozitívnych látok, pre jeho nevýraznú, mierne kyslastú chuť, ho ľudia neobľubujú konzumovať samostatne. I preto spoločnosť Melina prišla s novinkou v podobe nadýchaného tvarohového krému s čokoládovou príchuťou, ktorého chuť sa s obyčajným tvarohom ani len nedá porovnať.
 • Sold out

  Capresi s orieškami

  Čoraz intenzívnejšie sa na výslnie s mliečnymi výrobkami od Meliny dostáva jedinečná novinka v podobe tvarohového krému Capresi. Nadýchaný mliečny dezert je doplnený o príchuť čerstvých lieskových orieškov, vďaka ktorým sa krém vyznačuje sladkou orechovou chuťou či arómou. Spoločnosť Melina spod štítov Vysokých Tatier v Spišskom regióne výrobok spracováva modernými technológiami, ktoré sú garanciou tých najprísnejších hygienických opatrení. Postup prípravy je založený predovšetkým na hodnotách tradičných rodín, ktoré si kedysi dávno vyrábali mliečne produkty svojpomocne vo svojich príbytkoch. Tvaroh Capresi sa zráža z čerstvého kravského mlieka, pričom sa samozrejme dbá na jeho čerstvosť a obsah výživových či nutričných hodnôt. Pri konzumácii tvarohu Capresi vám vaše chuťové poháriky nielenže budú vďačné, ale tešiť sa tiež môžete na prísun množstva zdraviu prospešných látok pre organizmus. Tvarohový krém pomáha regulovať hladinu cholesterolu v krvi a vďaka vysokému obsahu vápnika je tiež výbornou prevenciou proti vzniku osteoporózy. Okrem toho obsahuje vitamíny B6, B12, ďalej A,C,D, E a K, riboflavín, tiamín, kyselinu listovú, niacín a betakarotén. Tvaroh tiež oplýva množstvom minerálnych látok a nenasýtených mastných kyselín. I keď má tvaroh celú radu pozitívnych látok, pre jeho nevýraznú, mierne kyslastú chuť, ho ľudia neobľubujú konzumovať samostatne. I preto spoločnosť Melina prišla s novinkou v podobe nadýchaného tvarohového krému s príchuťou lesných orieškov, ktorého chuť sa s obyčajným tvarohom ani len nedá porovnať.
 • Sold out

  Capresi vanilka

  Keď budete najbližšie brázdiť uličky supermarketu, odparkujte svoje nákupné vozidlo pri mliečnych výrobkoch. Čaká tam na vás jedinečná novinka v podobe nadýchaného tvarohového krému Capresi s príchuťou vanilky, ktorému by ste mali skúsiť dať šancu. Nielenže si spestríte stereotypný jedálniček, ale vďačný bude predovšetkým váš organizmus. Tvarohový dezert Capresi je pri výrobe zrážaný z čerstvého kravského mlieka, pričom sa dbá na jeho čerstvosť a obsah nutričných hodnôt, ktoré sa tradičnou prípravou premenia na kvalitný zdroj zdraviu prospešných látok. V tvarohu tak nájdete veľa vitamínov či minerálov. Z mnohých menujeme vitamín B6, B12, A, C, D, E, riboflavín, tiamín, kyselinu listovú či betakarotén. Okrem toho si vďaka vysokému obsahu vlákniny s nízkym obsahom sacharidov a so žiadnym tukom či cholesterolom tento tvarohový krém môžete vychutnať kedykoľvek. Obávať sa ho nemusíte ani tesne pred spaním, keďže obsahuje bielkovinu kazeín, vďaka ktorej sú do svalov práve v noci dodávané potrebné látky. No a keď vás zahalí aróma neodolateľne sladkej vanilky a v tom momente nepremýšľate o ničom inom ako o lahodných kopčekoch vanilkovej zmrzliny, je čas otvoriť chladničku a dať šancu tvarohovo-vanilkovému krému. Vanilka mimochodom obsahuje chemické látky nazývané vaniloidy, ktoré znižujú zápaly a aktivujú duševnú výkonnosť. Nadýchaný tvarohový krém Capresi s príchuťou vanilky nájdete pri mliečnych výrobkoch od Meliny.
 • VEGE dezert s čokoládovou príchuťou

  Pre tých, ktorí sa rozhodli ísť cestou „bez deka mlieka“ máme riešenie. Pokiaľ si nechcete odpustiť jogurty a dezerty, ktoré sa bežne vyrábajú z mlieka, vyskúšajte túto NOVINKU, ktorá je čisto rastlinná. Neobsahuje žiadne suroviny, ani zložky živočíšneho pôvodu, napriek tomu chutí skvele. Obsahuje kokosovú dužinu a čokoládovú príchuť. Vďaka značkám na etiketách rozpoznáte vegánske produkty na prvý pohľad, takže nemusíte strácať čas s detailným študovaním zloženia produktov. Zmeňte váš stereotyp a spestrite svoj jedálniček novou nevyskúšanou chuťou. Organizmus sa vám poďakuje za prísun zdraviu prospešných látok. Hľadajte teda vo vybraných predajniach mliečne dezerty od MELINY s označením vegán a ochutnajte ich úžasnú chuť.  
 • VEGE vanilkový dezert s drveným vanilkovým luskom

  Čoraz viac sa stretávame s pojmom vegán. Pre tých, ktorí sa rozhodli pre zdravší životný štýl, no napriek tomu sa nechcú vzdať „mliečnych dezertov“ spoločnosť MELINA prináša nový vegánsky produkt z kokosovej dužiny s príchuťou vanilky. Či už máte intoleranciu na laktózu, alebo si len želáte zmenu, v týchto produktoch nenájdete žiadne živočíšne zložky. Svieža krémová alternatíva ku klasickým mliečnym dezertom spojená s vôňou a chuťou vanilky. Mimochodom, vedeli ste, že vanilka obsahuje chemické látky nazývané vaniloidy, ktoré znižujú zápaly a aktivujú duševnú výkonnosť?  Vďaka značkám na etiketách rozpoznáte vegánske produkty na prvý pohľad, takže nemusíte strácať čas s detailným študovaním zloženia produktov. Vo vybraných predajniach si nájdite mliečne dezerty od MELINY s označením vegán a vyskúšajte ich skvelú chuť.