Párty syr na gril 200 g

Párty syr na gril 200 g
26. januára 2015 tomasharcarik
article_187_party_syr_na_gril

Párty syr na gril 200 g

Zloženie:

Syr (pasterizované MLIEKO, soľ, stabilizátor – chlorid vápenatý, konzervačné látky – lyzozým z VAJEČNÉHO bielka, bakteriálne kultúry, syridlo, farbivá – karotény)
SMOTANA
VAJEČNÝ žĺtok v prášku
Modifikovaný kukuričný škrob
Stabilizátory: E 461, E412
Soľ

Vlastnosti: Bez obaľovania – nerozteká sa!

Text označenia alergénu: Alergény sú v zložení zvýraznené VEĽKÝM písmom

Informácie o alergénoch: Vajcia – Obsahuje. Mlieko – Obsahuje

Spolu s jarným počasím sa do našich domácností čoraz horlivejšie vracia vášeň opekania u rozpáleného grilu. Takmer tretina nadšencov s palicami na opekanie gril počas sezóny rozžeraví minimálne raz týždenne! Grilovanie si tak už aj v našich končinách vydobylo stále miesto, pričom každým rokom počet grilovacích „maniakov“ stúpa. Čoraz častejšie tiež experimentujeme s opekaním netradičných pokrmov. Málokto si však trúfa dať na gril syr. Pritom niektoré druhy sú po opekaní skutočnou lahôdkou.

To, že na oheň nepatrí iba mäso či zelenina, sa môžete presvedčiť s horúcou novinkou na trhu s mliečnymi výrobkami. Spoločnosť Melina totižto pre fajnšmekrov grilovania vyrobila špeciálny „párty“ syr, ktorý je prioritne určený na domáce grilovanie. Syr je touto podtatranskou spoločnosťou v Spišskom regióne vyrábaný za prísnych hygienickým a bezpečnostných opatrení z kvalitného kravského mlieka. Syr na grile je neoceniteľnou pochúťkou, ktorou sa dá na záhradnej párty prekvapiť takmer každého. Ocenia ho nielen vegetariáni, ale aj tí, ktorí si grilovanie bez poriadneho steaku už ani nevedia predstaviť. Výborným doplnkom k tomuto syru pri grilovaní je okrem pečiva aj čerstvá zelenina, omáčka či nejaký dobrý drink. U syra labužníci väčšinou ocenia tú skutočnosť, že pri grilovaní dodajú iným grilovaným pokrmom nový rozmer a kulinársky šmrnc.

Prírodný lisovaný syr je balený v opakovane uzatvárateľnom obale s ochrannou atmosférou, ktorý syr udrží čerstvý aj po jeho otvorení. Na pultoch s mliečnymi výrobkami ho nájdete v 200 g balení, ktorý obsahuje 6 predpripravených krúžkov syra na grilovanie.