×
Your cart is empty.

Domáci plnený wrap

Domáci wrap plnený šťavnatým cottage cheese-om a zeleninou

icon box image

Jana Malaga

FOODBLOGERKA

icon box image

Porcie

2

icon box image

Príprava

1 hod

icon box image

Úroveň

stredná

Ingrediencie

100 g celozrnná špaldová múka (hladká)
100 g špaldová múka hladká morská soľ
2 PL masla MELINA
100 ml studeného mlieko
Cottage cheese MELINA

pažítka
soľ
červená paprika
baby špenát

Postup prípravy

Z múky, soli, masla a mlieka si vypracujeme cesto, ktoré si rozdelíme na rovnako veľké guľky a vyvaľkáme z nich tortilly. Pečieme na suchej panvici z oboch strán.

Potom ich plníme cottage cheese-om, do ktorého pridáme čerstvú nasekanú pažítku a soľ. Môžeme plniť aj červenou paprikou a špenátovými lístkami.

Prípadne dáme inú obľúbenú zeleninu. Zvinieme a podávame.

Použité produkty od Meliny

 • Sold out

  Maslo čerstvé 82 % 250 g

  Čerstvé maslo od Meliny s vysokým obsahom tuku 82 % je vyrobené z kvalitného kravského mlieka vo forme emulzie vody v tuku, ktoré tvoria prevažne nasýtené mastné kyseliny. V podstate ide o zmes spomínaného mliečneho tuku, vodného roztoku, malého množstva laktózy a kyseliny mliečnej v kombinácii s kazeínom. Výrobok je bohatým zdrojom vitamínov A, D, E a K či rozpustných a nerozpustných minerálov.
  Už po stáročia je známe, že kyselina maslová priaznivo pôsobí na kompletnú črevnú mikroflóru a iné zažívacie procesy nášho organizmu. Nasýtené tuky majú protirakovinové účinky a sú známe aj tým, že efektne posilňujú celý imunitný systém. Fámy o tom, že z masla priberiete, podľa všetkého nie sú pravdivé. Čisto prírodné zloženie je hlavným dôvodom, prečo je čerstvé maslo od Meliny jedným z najkvalitnejších mliečnych výrobkov. Maslo neobsahuje žiadne pridané farbivá, konzervanty, stabilizátory, prehnané zahusťovadlá ani zvýrazňovače chuti či škodlivé antioxidanty. Natrieť si chlieb pravým čerstvým maslom bol po stáročia rituálom opisujúcim nadštandardné spoločenské postavenie. Dnes máte možnosť dosiahnuť podobných cností pomocou nadčasovej chuti čerstvého masla od Meliny, ktoré je neoddeliteľným a všestranne využiteľným prvkom každej kuchyne.
  Maslo medzi mliečnymi výrobkami v známych reťazcoch nájdete zabalené vo výrazne červenom, 250 g papierovom balení. Mliečny výrobok je potrebné skladovať pri teplote do +8 °C a samozrejme chrániť pred priamym slnečným žiarením.
  Tradičné maslo v červenom obale. Balenie 250 g Ďalšie informácie: Obsah tuku 82 % Skladovanie: Skladujte pri teplote do +8 °C. Chráňte pred priamym slnečným žiarením.

Current ProjectDomáci plnený wrap