×
Your cart is empty.

Novinky

Filter

Showing all 3 products

View 40 80 All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
 • Sold out

  Gouda

  Tavený plátkový syr Zloženie: 40 % syry (syr Gouda min. 30 %) maslo sušené odtučnené mlieko mliečne bielkoviny taviace soli: E452, E339, E331 soľ farbivo: karotény Na pultoch predajní, kde sa nachádzajú obľúbené výrobky od Meliny, teraz nájdete aj jedinečnú novinku v podobe taveného plátkového syra Gouda. Tento druh syra vznikol v dobách minulých na juhu Holandska v malej dedinke rovnakého mena, ktorá je doteraz považovaná za jednu z najslávnejších syrárskych obcí na svete. Dnes sa tento výnimočný syr vyrába takmer v každej lokalite tejto planéty, pričom v obchodoch ho môžete nájsť v rôznej podobe. My ho teraz dokonca ponúkame v plátkovej tavenej podobe. Aj ten váš sendvič tak môže byť veľmi rýchlo a takmer bez žiadnej prípravy obohatený o lahodný tavený plátkový syr Gouda od Meliny. 7 plátkov syra nájdete v obchodoch fóliovo zabalené v ochrannej atmosfére a teda aj s požadovanou trvanlivosťou. Dobrú chuť!
 • Sold out

  So šunkou

  Tavený syr so šunkou Zloženie: 40 % syry voda maslo dusená bravčová šunka 6 % (bravčové mäso 77 %, voda, soľ, glukóza, stabilizátor: E451, antioxidant: E301, konzervant: EE250) sušené odtučnené mlieko mliečny proteín taviace soli: E452, E339, E331 soľ aróma farbivo: karotény Kto by nemal rád chrumkavý syrový toast doplnený o čerstvú šťavnatú šunku? Je to rýchle, chutné, praktické. Čo tak prípravu ešte o niečo zefektívniť? Novinka od Meliny v podobe taveného plátkového syra so šunkou vám dáva možnosť si ešte rýchlejšie pripraviť obľúbený sendvič, pričom chuť ostane nezmenená. S týmto plátkovým syrom zabijete dve muchy jednou ranou! Keď sa vám teda ráno nechce zdĺhavo pripravovať raňajky či olovrant, šupnite si do toastu tavený plátkový syr so šunkou a o žalúdok máte postarané.
 • Sold out

  Toast

  Tavený syr toastový Zloženie: 40 % syry voda maslo sušené odtučnené mlieko mliečne bielkoviny taviace soli: E452, E33í, E331 soľ farbivo: karotény Zamilovali ste sa do toastov, z ktorých sa po zahryznutí naťahuje lahodný syr? Tak to by ste mali vyskúšať novinku v podobe taveného syra, ktorý je prioritne určený do toastov. Prečo sme sa rozhodli ponúknuť zákazníkom aj tento druh mliečnych výrobkov? Plátkové tavené syry sú mladšími príbuznými klasických roztierateľných syrov. Kým trojuholníčky sa začali vyrábať na začiatku minulého storočia, plátky sa objavili až v 50. rokoch s nástupom sendvičov a toastov. Tie sú dnes veľmi trendy a hlavne obľúbené. Keď teda budete najbližšie zháňať syr do toastov, skúste ten od Meliny, ktorý tam najviac pasuje. Tavený toastový syr na vás čaká v izolovanom balení fialovej farby.