×
Your cart is empty.

Výrobky z mlieka a rastlinného tuku

Filter

Showing all 5 products

View 40 80 All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
 • Sold out

  Andamer Melina

  Výrobok z mlieka a rastlinného tuku v tvare tehly s obsahom tuku v sušine min. 45%, obsahom sušiny min. 57%, na reze s okrúhlymi či oválnymi dierkami veľkosti od čerešňového zrna až po veľkosť lieskových orechov. Produkt je podobný syru a získava sa z odstredeného kravského mlieka s prídavkom vybraných rastlinných tukov. Chuť je veľmi podobná klasickému syru, špecificky sladká a mierne korenistá. Produkt je vhodný pre použitie v studenej i teplej kuchyni, na strúhanie, sendviče, toasty a pečivo. Pretože sa ľahko rozpúšťa, je taktiež vhodný na pizzu, zapekanie a prípravu omáčok.
 • Sold out

  Tehla Melina

  Výrobok z mlieka a rastlinného tuku v tvare tehly, s obsahom tuku v sušine min. 45% a obsahom sušiny min. 57%. Produkt je podobný syru a získava sa z odstredeného kravského mlieka s prídavkom vybraných rastlinných tukov. Chuť je veľmi podobná klasickému syru a je vhodný pre použitie v studenej i teplej kuchyni. Tehla Melina je ideálna na strúhanie, sendviče, toasty a pečivo. Pretože sa ľahko rozpúšťa, je taktiež vhodná na pizzu, zapekanie a prípravu omáčok.
 • Sold out

  Pizza Grande

  Výrobok z mlieka a rastlinného tuku v tvare tehly s obsahom tuku v sušine min. 34%, obsahom sušiny min. 53%. Produkt je podobný syru a získava sa z odstredeného kravského mlieka s prídavkom vybraných rastlinných tukov. Chuť je veľmi podobná klasickému syru, mierne kyslá, mierne slaná, mierne pikantná, jemná. Produkt je vhodný pre použitie v studenej i teplej kuchyni. Pretože sa ľahko rozpúšťa, je taktiež vhodný na pizzu, zapekanie a prípravu omáčok.
 • Sold out

  Gouda

  Tavený plátkový syrZloženie:40 % syry (syr Gouda min. 30 %) maslo sušené odtučnené mlieko mliečne bielkoviny taviace soli: E452, E339, E331 soľ farbivo: karotényNa pultoch predajní, kde sa nachádzajú obľúbené výrobky od Meliny, teraz nájdete aj jedinečnú novinku v podobe taveného plátkového syra Gouda.Tento druh syra vznikol v dobách minulých na juhu Holandska v malej dedinke rovnakého mena, ktorá je doteraz považovaná za jednu z najslávnejších syrárskych obcí na svete. Dnes sa tento výnimočný syr vyrába takmer v každej lokalite tejto planéty, pričom v obchodoch ho môžete nájsť v rôznej podobe. My ho teraz dokonca ponúkame v plátkovej tavenej podobe.Aj ten váš sendvič tak môže byť veľmi rýchlo a takmer bez žiadnej prípravy obohatený o lahodný tavený plátkový syr Gouda od Meliny. 7 plátkov syra nájdete v obchodoch fóliovo zabalené v ochrannej atmosfére a teda aj s požadovanou trvanlivosťou. Dobrú chuť!
 • Sold out

  So šunkou

  Tavený syr so šunkouZloženie:40 % syry voda maslo dusená bravčová šunka 6 % (bravčové mäso 77 %, voda, soľ, glukóza, stabilizátor: E451, antioxidant: E301, konzervant: EE250) sušené odtučnené mlieko mliečny proteín taviace soli: E452, E339, E331 soľ aróma farbivo: karotényKto by nemal rád chrumkavý syrový toast doplnený o čerstvú šťavnatú šunku? Je to rýchle, chutné, praktické. Čo tak prípravu ešte o niečo zefektívniť?Novinka od Meliny v podobe taveného plátkového syra so šunkou vám dáva možnosť si ešte rýchlejšie pripraviť obľúbený sendvič, pričom chuť ostane nezmenená. S týmto plátkovým syrom zabijete dve muchy jednou ranou!Keď sa vám teda ráno nechce zdĺhavo pripravovať raňajky či olovrant, šupnite si do toastu tavený plátkový syr so šunkou a o žalúdok máte postarané.