×
Your cart is empty.

Výrobky z mlieka a rastlinného tuku

Filter

Showing all 3 products

View 40 80 All

Sort By
Please add widgets to the WooCommerce Filters widget area in Appearance > Widgets
 • Sold out

  Andamer Melina

  Výrobok z mlieka a rastlinného tuku v tvare tehly s obsahom tuku v sušine min. 45%, obsahom sušiny min. 57%, na reze s okrúhlymi či oválnymi dierkami veľkosti od čerešňového zrna až po veľkosť lieskových orechov. Produkt je podobný syru a získava sa z odstredeného kravského mlieka s prídavkom vybraných rastlinných tukov. Chuť je veľmi podobná klasickému syru, špecificky sladká a mierne korenistá. Produkt je vhodný pre použitie v studenej i teplej kuchyni, na strúhanie, sendviče, toasty a pečivo. Pretože sa ľahko rozpúšťa, je taktiež vhodný na pizzu, zapekanie a prípravu omáčok.
 • Sold out

  Tehla Melina

  Výrobok z mlieka a rastlinného tuku v tvare tehly, s obsahom tuku v sušine min. 45% a obsahom sušiny min. 57%. Produkt je podobný syru a získava sa z odstredeného kravského mlieka s prídavkom vybraných rastlinných tukov. Chuť je veľmi podobná klasickému syru a je vhodný pre použitie v studenej i teplej kuchyni. Tehla Melina je ideálna na strúhanie, sendviče, toasty a pečivo. Pretože sa ľahko rozpúšťa, je taktiež vhodná na pizzu, zapekanie a prípravu omáčok.
 • Sold out

  Pizza Grande

  Výrobok z mlieka a rastlinného tuku v tvare tehly s obsahom tuku v sušine min. 34%, obsahom sušiny min. 53%. Produkt je podobný syru a získava sa z odstredeného kravského mlieka s prídavkom vybraných rastlinných tukov. Chuť je veľmi podobná klasickému syru, mierne kyslá, mierne slaná, mierne pikantná, jemná. Produkt je vhodný pre použitie v studenej i teplej kuchyni. Pretože sa ľahko rozpúšťa, je taktiež vhodný na pizzu, zapekanie a prípravu omáčok.